برنامه سختانه» برنامه ای گفتگو محور و چالشی است. یکی از قسمت های این برنامه را که با حضور پیام فضلی نژاد بود دیدم. به نظرم رسید مجری، که قبلا او را به عنوان یک رومه نگار و فعال رسانه ای پرشور می شناختم، در این برنامه بسیار ناپخته، ناخوانده و تحت تأثیر احساسات است که به جای هدایت گفتگو به موضوعات مفید و جذاب، به رویارویی بی فرجام و شکست خورده با پیام فضلی نژاد می پردازد.

اما پیام فضلی نژاد که به حق می توان به او از منظر پژوهش های ی لقب استاد» داد، به درستی مدام به وی یادآوری می کرد که ای کاش می خواندید!»، ای کاش خوانده بودید!»، ای کاش می دانستید!» و.

تلاش می کنم تا به نحوی انتقاد و نظرم را در مورد میلاد دخانچی، مجری برنامه سختانه، رسمی تر به مسئولان و روابط عمومی سازمان صدا و سیما منعکس کنم. اما ای کاش مسئولان رسانه ملی» بدانند برای ساخت برنامه های جذاب و پربیننده، علاوه بر تصمیم، بستری نیاز است که برنامه بر آن شکل بگیرد. و بدون شک نقش مجری» و توجیه وی، بسیار پر رنگ است.

اجازه بدهید اشاره کنم به برنامه هایی که با اجرای دکتر وحید یامین پور انجام شده است. به حق می توان ایشان را اوج شکوفایی و پختگی نسل جوان مجریان انقلابی صدا و سیما دانست.

میلاد دخانچی نیز باید بداند که احیانا با بی ادبی چالش» ایجاد نمی شود. بلکه مانند اجرایش مقابل فضلی نژاد، کم خوانی موردی اش از آثار مدعو برای مخاطب عیان می گردد. مجری اگر کل آثار را مطالعه نمی کند، که باید کند، حداقل اسامی مقالات و آثار منتشر شده مدعو را باید بداند و به آنها نگاهی بیاندازد تا به قول معروف، در فکت ها کپ» نکند.

به نظرم برنامه پیام فضلی نژاد در سختانه را که در آپارات با یک سرچ ساده در دسترس است، حتما ببینید.

در نقد میلاد دخانچی مجری برنامه چالشی سختانه شبکه سوم سیما

دولت بابا بهترین دولت جهان بود! (حضور فائزه هاشمی در برنامه رو در رو!)

بازگرداندن لیست دانلودها در نرم افزار دانلود منیجر IDM

برنامه ,فضلی ,کاش ,نژاد ,پیام ,ای ,فضلی نژاد ,پیام فضلی ,ای کاش ,می توان ,به حق

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

barati534 دفترچه شخصی سید محمد امین هاشمی 75776701 مطالب اینترنتی فني و مهندسي pansioon گروه کوهنوردی شتاب دانلود فایل های کمیاب فروش-نوشتن پایان نامه کارشناسی فنی مهندسی ارزانتر -مدارت الکترونیک کامل بسته بندی برای مونتاژ همه چی 98